Padėsiu nugalėti baimę

Baimė paliks Jus, atrasite vidinę ramybę ir harmoniją

Ši konsultacija būtent tau jei:
 • Baimė tave izoliuoja, trukdo gyventi pilnavertį gyvenimą
 • Negali vairuoti automobilio
 • Baimė paskęsti neleidžia mėgautis vandens malonumais
 • Baimė suklysti verčia nieko nedaryti, atsisakyti mylimos veiklos
 • Pastovi baimė, nerimas, drebulys, skausmas krūtinėje sukelia sveikatos sutrikimus
 • Baimė trukdo sukurti ar palaikyti harmoningus santykius
Kaip vyksta (nemokama) konsultacija?
Nuo ko pradėsime?
Per 30 min. aš atskleisiu ir akivaizdžiai parodysiu tas priežastis kurios sukėlė tavo dabartinę situaciją. Tas priežastis kurios kaip kliuviniai trukdo gyventi, džiaugtis ir būti laimingiems
Problemos sprendimo planas
Tai bus pateiktas planas, kaip įveikti problemas atskleistas nemokamos konsultacijos metu. Kaip esamą situaciją transformuoti į tokį gyvenimą, kokio visada norėjo tavo širdis.
Pagalba
Konsultacijos pabaigoje Jūs priimsite sprendimą dirbti su manimi, ar pamėginti savarankiškai išspręsti , šias gilumines problemas, draudžiančias gyventi
Vaidas Vaitkevičius
Esu sertifikuotas regresinės terapijos specialistas.
Mano kelias į šią profesiją prasidėjo daugybę metų atgal, kai aš pradėjau tyrinėti sąmonės galią ir jos įtaką žmogaus elgesiui bei gyvenimo kokybei. Šios kelionės metu aš sukaupiau didžiulį žinių kraitį apie psichologiją, psichoterapiją bei hipno terapiją.

Mano patirtis šioje srityje yra gili ir įvairi. Aš sėkmingai baigiau mokymus "Amerikos Hipnozės Akademijoje" ir buvau sertifikuotas darbui su klientais.

Mano darbas yra mano pašaukimas, ir aš labai atsakingai žiūriu savo klientu problemas. Jei jums reikia pagalbos įveikiant baimę, žalingus įpročius, stresą ar kitas emocines ar psichologines problemas, nedvejokite kreiptis į mane. Aš esu čia, kad padėčiau jums kiekviename žingsnį kelyje į jūsų asmeninę pergalę.


Būkite laimingi ir mylimi!
Padarykime tai kartu!

Kaip ir bet kokiuose santykiuose, kuriuose dalyvauja du žmonės, terapijos sėkmė priklauso nuo mūsų abiejų. Todėl aš pasidalinsiu žiniomis ir patirtimi, o jūsų užduotis tai atvirumas ir noras pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Būkite pasirengę tam, kad šis bendradarbiavimas suteiks vertingiausią patirtį ir pakels Jūsų gyvenimą į naują lygį
Paskirkite savo nemokamą konsultaciją
Programos eigoje:
 • Atsikratysite baimių ir vidinės įtampos, blokų ir kompleksų esančių Jūsų pasąmonėje.
 • Atsikratysite senų šablonų ir elgesio modelių, klaidingų įsitikinimų griaunančių jūsų gyvenimą
 • Baimės nebevaldys Jūsų gyvenimo
 • Atrasite naujas galimybes atlikti proveržį įvairiose gyvenimo srityse
 • Jūs paleisite visas nuoskaudas ir negatyvias emocijas. Praeities įvykiai ir išgyvenimai nebeturės įtakos Jūsų tolimesniam gyvenimui
 • Pašalinsite priežastis kurios sukelia "nepagydomas" ligas!
Aš sukaupiau didžiulią patirtį padėdamas tokiems žmonėms kaip Jūs. Todėl galiu garantuoti rezultatą 100%

Jūs pajusite gilų ryšį su savimi, atrasite vidinę ramybę, įgysite naują supratimą apie savo gyvenimą ir sugebėjimą spręsti iššūkius su pasitikėjimu bei optimizmu. Tai yra kelias į asmeninę transformaciją, Ir kaip po nakties ateina aušra, kuri išsklaido tamsą, taip vidinė transformacija leis Jums atskleisti savo tikrąjį potencialą ir gyventi pilnavertį, džiaugsmingą gyvenimą..
Klientų atsiliepimai:
Paskirkite savo nemokamą konsultaciją
Paskambinkite: +370-686-61237
WhatsApp, Telegram, Viber
Spausdami užsirašyti Jūs sutinkate su asmens duomenų tvarkymo politika
The results in each specific case for each participant in the program or webinar may differ. Be careful and always consult with your accountant, lawyer or professional advisor before taking action on this or any information related to a change in your lifestyle, your business, or your finances. You alone are responsible for your decisions, actions and results in life, and by registering here you agree not to try to hold us accountable for your decisions, actions or results at any time and under any circumstances.
Made on
Tilda